...
چهارشنبه 5 اردیبهشت 1403
اخبار فیلم و سریال

تاریخ انتشار و زمان پخش فصل دوم سریال بازی مرکب (اسکویید گیم)

فصل دوم سریال بازی مرکب

بازی مرکب (اسکویید گیم) نام مجموعه تلوزیونی کره ای است که توسط نتفیلیکس ساخته شده است. اولین قسمت این سریال در تاریخ ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۱ توسط نت فیلیکس منتشر شد و در تمامی کشور ها مورد استقبال بسیار گسترده قرار گرفت. سریال اسکویید گیم پس از پخش به پربیننده ترین سریال در ۹۴ کشور تبدیل شد و در چهار هفته اول پخش، رکورد ۱.۶۵ میلیارد ساعت تماشا توسط ۱۴۲ میلیون خانواده را کسب نمود.

داستان سریال بازی مرکب

نام اصلی سریال بازی مرکب، (اسکویید گیم، Squid Game) است، داستان این سریال در مورد یک مسابقه مخفی است که در آن ۴۶۵ نفر که درگیر مشکلات مالی هستند جان خود را برای برنده شدن یک جایزه به ارزش ۳۸ میلیون دلار به خطر می اندازند. تنها یک نفر می تواند برنده این جایزه باشد و سایر شرکت کنندگان در طول بازی ها حذف خواهند شد. این بازی به صورت غیر قانونی توسط گروهی از ثروتمندان با هویتی نامشخص برای تفریح راه اندازی شده و اتفاقات رخ داده در طول بازی در یک جزیره مخفی رخ می دهند.

جوایز فصل اول بازی مرکب

فصل اول سریال اسکویید گیم جوایز متعددی از جمله گلدن گلوب برای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد مینی سریال برای O Yeong-su، جایزه انجمن بازیگران برای اجرای برجسته یک بازیگر مرد و یک بازیگر زن در سریال درام را کسب نموده است. همچنین این سریال دارای ۱۴ نامزدی برای دریافت جایزه جایزه Primetime Emmy بوده است.

بیشتر بخوانید: لیست بهترین مینی سریال ها برای تماشا در تعطیلات

چالش بازی مرکب

چالش بازی مرکب در واقع یک رئالیتی شو است که بر اساس سریال بازی مرکب ساخته شده و در سال ۲۰۲۳ توسط نت فیلیکس پخش شده است. در آن ۴۶۵ نفر شرکت کننده برای برنده شدن 4,650,000 میلیون دلار با یکدیگر رقابت می کنند. البته اینبار جان هیچکس در خطر نیست! مراحل چالش بازی مرکب بر اساس بازی های موجود در سریال اصلی ساخته شده است.

تاریخ انتشار فصل دوم بازی مرکب

تولید فصل دوم سریال بازی مرکب در جولای ۲۰۲۳ آغاز شده و نت فیلیکس پخش فصل دوم این سریال در سال ۲۰۲۴ را تایید نموده است. به نقل از منابع آگاه، پخش و انتشار فصل دوم سریال بازی مرکب در اواخر تابستان، در شهریور ۱۴۰۳ (سپتامبر 2024) انجام خواهد شد.

ما تمامی اخبار تکمیلی در رابطه با فصل دوم سریال اسکویید گیم را در این مطلب منتشر می کنیم و این مطلب به محض انتشار اخبار جدید بروز خواهد شد.


بیشتر بخوانید

تاریخ انتشار قسمت دوم فیلم ترسناک لبخند (Smile 2)

صحرا

لیست مهم‌ترین فیلم‌هایی که در فروردین 1403 اکران خواهند شد

صحرا

تاریخ انتشار فیلم جوکر Joker: Folie a Deux 2024

صحرا

زمان پخش فصل سوم سریال زخم کاری

پدرام

لیست مهم‌ترین فیلم‌هایی که در اردیبهشت 1403 اکران خواهند شد

صحرا

تاریخ انتشار لایو اکشن سفید برفی (2025 Snow White)

صحرا

1 دیدگاه

علیرضا چهارشنبه 9 اسفند 1402 at 02:25

امیدوارم فصل دوم اسکویید گیم مثل فصل اول جذاب باشه

پاسخ

ارسال دیدگاه