...
سه شنبه 4 اردیبهشت 1403
اخبار

افزایش قیمت بیت کوین به بیش از 52 هزار دلار

افزایش قیمت بیت کوین

بیت کوین برای اولین بار از سال 2021 از 52000 دلار فراتر رفت، نمودار کلی رمزارز منعکس کننده سود است. افزایش سرمایه ورودی به ETF های بیت کوین و همچنین نزدیک شدن رویداد halving بیت کوین از جمله عوامل مهمی هستند که در افزایش BTC نقش دارند.

بیت کوین امروز پنجشنبه 4.86 درصد افزایش یافت. این دارایی، برای اولین بار در بیش از دو سال گذشته، با قیمت 52,044 دلار در بازار ارز دیجیتال معامله می‌شود. ورود سرمایه به ETF های بیت کوین و همچنین نزدیک شدن رویداد نصف شدن بیت کوین از جمله عوامل مهمی هستند که در این افزایش برای تاج پادشاهی کریپتو نقش دارند. در حال حاضر، کل ارزش سرمایه گذاری شده در دارایی از مرز تریلیون دلار فراتر رفته است. از سوی دیگر، اتر افزایش 5.75 درصدی را نشان داد. در زمان نگارش این مقاله، اتر با قیمت 2792 دلار معامله می شود. طی دو روز گذشته، ارزش اتر 150 دلار افزایش یافته است.

بازار کریپتو به رشد خود ادامه می‌دهد و بیت کوین و اتریوم به بالاترین حد خود در سال رسیده‌اند. این رشد با افزایش سرمایه گذاری در ETF های بیت کوین و احساسات مثبت در مورد رویداد نصف شدن آینده تقویت می‌شود. اتریوم قصد دارد تا مرز 2900 دلاری را در مسیر خود به 3300 دلار بشکند. آلت کوین ها نیز شروع به نشان دادن قدرت کرده اند . توکن هایی مانند STX و IMX تنها در چند روز بیش از 25 درصد افزایش یافته‌اند. کاردانو، آوالانچ، دوج کوین، ترون و پولکادوت نیز سوددهی داشتند.

ارزهای دیجیتالی که ارزششان امروز کاهش یافت عبارتند از: USD Coin، Tether، Cosmos و Monero.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته 5.32 درصد افزایش یافت. ارزش بخش، همانطور که در حال حاضر است، 1.95 تریلیون دلار، بر اساس CoinMarketCap است.

بخش کریپتو از هر دو طرف – جامعه سرمایه گذاران جهانی و همچنین رهبران جهانی – جذب شده است. به عنوان مثال، در اوایل این هفته، نخست وزیر هند نارندرا مودی خواستار حمایت جهانی برای مقابله با فناوری های نوظهور مانند هوش مصنوعی (AI) و ارزهای دیجیتال شد.

شیوام تاکرال، مدیرعامل BuyUcoin گفت: «یکی از رویدادهایی که سرمایه‌گذاران باید به آن توجه زیادی داشته باشند، تأیید اخیر دادگاه جنسیس برای بازخرید دارایی‌های Grayscale Bitcoin Trust به ارزش 1.3 میلیارد دلار و تأثیرات احتمالی آن بر بازار ارزهای دیجیتال است.


بیشتر بخوانید

آخرین وضعیت ساعات طرح منع تردد شبانه به دلیل کرونا (بروز شد)

پدرام

افزایش قیمت بیت کوین (Bitcoin) به بیش از 48 هزار دلار

صحرا

ارسال دیدگاه