...
پنجشنبه 10 اسفند 1402
اخبار

افزایش قیمت بیت کوین (Bitcoin) به بیش از 48 هزار دلار

افزایش قیمت بیت کوین امروز دوشنبه

قیمت بیت کوین (Bitcoin) 1826 دلار افزایش یافت و قیمت بیت کوین به بیش از 48000 دلار رسید، در همین حین ارزش چندین ارز دیجیتال کاهش یافت.

بیت کوین در روز دوشنبه افزایش اندکی افزایش 0.74 درصدی را منعکس کرد و قیمت محبوب ترین ارز دیجیتال جهان در زمان انتشار 48101 دلار بود. ارزش این ارز دیجیتال 1826 دلار افزایش یافت. به گفته تحلیلگران بازار، اگر قیمت بیت کوین به بالای 48970 دلار برسد، هدف بعدی 50000 دلار خواهد بود. نقطه عطفی که بیت کوین از دسامبر 2021 تاکنون نتوانسته از آن عبور کند.

اتر روز دوشنبه نتوانست بیت کوین را در مسیر سود دنبال کند و ارزش آن 0.55 درصد کاهش یافت. در حال حاضر، ارزش اتر 2498 دلار است.

امروز دوشنبه، بیت کوین بالای 48000 دلار قرار گرفت و به بالاترین سطح خود در 26 ماه گذشته رسید که ناشی از جریان خالص قابل توجهی به ETF های بیت کوین در هفته قبل بود. در همین حال، اتریوم به مرز 2540 دلار رسی. بالاترین سطح از 19 ژانویه. و در حال حاضر در حدود 2500 دلار، با مقاومت در 2620 دلار و پشتیبانی در حال تثبیت است.

مانند اتر، اکثر ارزهای کریپتوکارنسی در روز دوشنبه رو به افول رفتند. این ارز ها عباتند از: از بایننس کوین، ریپل، دوج کوین، کاردانو و آوالانچ.

حتی سایر آلتکوین ها مانند Solana، Binance Coin، Shiba Inu، Litecoin، Bitcoin Cash و Uniswap نیز در روز دوشنبه شاهد کاهش ارزش خود بودند.

ارزش کلی بخش کریپتو در 24 ساعت گذشته 0.76 درصد کاهش یافت. CoinMarketCap نشان داد که در حال حاضر، ارزش بازار کریپتو در مرز 1.8 تریلیون دلار حفظ شده است. در حالی که تسلط بیت کوین در بازار در حال حاضر 52.5 درصد است، تسلط اتر 16.7 درصد است.

شیوام تاکرال، مدیر عامل BuyUcoin گفت: «هنگامی که تسلط بیت‌کوین کاهش یابد، اتریوم و آلت‌کوین‌ها نیز می‌توانند شاهد یک جهش سریع بالقوه در سرمایه‌گذاری بازار خود باشند.

در همین حال، بیت‌کوین کش، لایت کوین، یونی‌سواپ، نزدیک پروتکل، مونرو موفق شدند در روز دوشنبه سودهای کمی داشته باشند.

Rajagopal Menon، معاون وزیرX گفت: «به طور کلی، انعطاف‌پذیری BTC در میان بررسی‌های نظارتی و پویایی بازار، پتانسیل آن را برای دستاوردهای بیشتر نشان می‌دهد، اما سرمایه‌گذاران باید مراقب سطوح مقاومت کلیدی و عوامل خارجی مؤثر بر احساسات بازار باشند.

بیشتر بخوانید

آخرین وضعیت ساعات طرح منع تردد شبانه به دلیل کرونا (بروز شد)

پدرام

افزایش قیمت بیت کوین به بیش از 52 هزار دلار

صحرا

ارسال دیدگاه