...
چهارشنبه 5 اردیبهشت 1403
اخبار فیلم و سریال

تاریخ انتشار قسمت دوم فیلم ترسناک لبخند (Smile 2)

تاریخ انتشار قسمت دوم فیلم ترسناک لبخند (Smile 2)

فیلم لبخند (Smile) یک فیلم ترسناک فراطبیعی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی پارکر فین در اولین تجربه کارگردانی فیلم بلند او بود. در این فیلم سوزی بیکن در نقش روانپزشکی بازی می‌کند که پس از مشاهده خودکشی عجیب یک بیمار، تجربه‌های نگران‌کننده و دلهره‌آوری را پشت سر می‌گذارد و به این باور می‌رسد که آنچه تجربه می‌کند فراطبیعی است. جسی آشر، کایل گالنر، کیتلین استیسی، کل پن و راب مورگان نیز در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

Smile در ژانر وحشت روان‌شناختی طبقه‌بندی می‌شود و به بررسی مضامینی مانند تروما، PTSD و بیماری روانی می‌پردازد. اگر قسمت اول فیلم Smile را تماشا کرده و خوشتان آمده است، خبر خوب برای شما این است که قسمت دوم این فیلم نیز به زودی اکران می‌شود. با توجه به پتانسیل بالای این داستان، انتظار می‌رود که قسمت دوم فیلم Smile نیز به مانند قسمت اول، مورد استقبال تماشاگران و منتقدان قرار گیرد.

تاریخ انتشار قسمت دوم فیلم ترسناک لبخند (Smile 2)

قسمت دوم فیلم ترسناک لبخند (Smile 2)

دنباله فیلم لبخند(Smile)، یک تریلر روان‌شناختی و فراطبیعی ساخت آمریکا است که به قلم و کارگردانی پارکر فین، خالق قسمت اول فیلم تحسین‌شده لبخند (Smile)، اکران می‌شود. این فیلم با بازی کایل گالنر، نائومی اسکات، لوکاس گیج و رزماری دویت، فصل جدیدی از وحشت و راز و رمز را به دنیای این فیلم می‌آورد.

در این دنباله، شاهد داستانی هولناک و دلهره‌آور خواهیم بود که مخاطب را به اعماق تاریکی و اضطراب می‌برد. هنوز جزئیات دقیقی از داستان قسمت دوم فیلم Smile منتشر نشده است، اما انتظار می‌رود که با ترکیبی از ترس‌های روانی و ماوراء الطبیعه مواجه باشیم.

داستان قسمت دوم فیلم لبخند (Smile 2) می‌تواند به دنبال اتفاقات قسمت اول باشد و به سرنوشت رز کوتر، شخصیت اصلی فیلم، بپردازد. ممکن است داستان قسمت دوم لبخند (Smile 2) بر روی شخصیت‌های جدیدی تمرکز کند و به بررسی ابعاد دیگری از این پدیده فراطبیعی بپردازد. همچنین، احتمال ساخت یک داستان کاملاً جدید با مضامین مشابه فیلم Smile نیز وجود دارد.

با توجه به سابقه درخشان پارکر فین در خلق فضایی وهم‌آور و شخصیت‌های پیچیده، می‌توان انتظار داشت که دنباله فیلم لبخند نیز به یک تجربه سینمایی جذاب و تکان‌دهنده تبدیل شود.

تاریخ انتشار قسمت دوم فیلم ترسناک لبخند (Smile 2)

انتظار می‌رود که قسمت دوم فیلم لبخند (Smile 2) در تاریخ 18 اکتبر 2024 (مصادف با 27 مهر 1403) منتشر شود. طرفداران فیلم‌های ترسناک منتظر این فیلم هیجان انگیز باشید.


بیشتر بخوانید

تاریخ انتشار و زمان پخش فصل دوم سریال بازی مرکب (اسکویید گیم)

پدرام

لیست مهم‌ترین فیلم‌هایی که در اردیبهشت 1403 اکران خواهند شد

صحرا

تاریخ انتشار فیلم جوکر Joker: Folie a Deux 2024

صحرا

زمان پخش فصل سوم سریال زخم کاری

پدرام

تاریخ انتشار لایو اکشن سفید برفی (2025 Snow White)

صحرا

لیست مهم‌ترین فیلم‌هایی که در فروردین 1403 اکران خواهند شد

صحرا

1 دیدگاه

ویدا شنبه 26 اسفند 1402 at 02:04

قسمت اولش که واقعا خیلی ترسناک بود امیدوارم قسمت دومش هم همونقدر خوب باشه

پاسخ

ارسال دیدگاه