...
سه شنبه 28 فروردین 1403
فناوری

خریداران Apple Vision Pro هدست‌های خود را پس می‌دهند!

Apple vision Pro

خریداران اپل ویژن پرو به دلیل راحت نبودن و مشکلات بهره وری، هدست Apple Vision Pro را پس دادند. Apple Vision Pro بسته به پیکربندی می تواند تا 650 گرم وزن داشته باشد و وزن بسته باتری 353 گرم است. زیرا هم سنگین است و هم انتظارات مورد نظر خریداران را برآورده نکرده است.

فروش Apple Vision Pro برای اولین بار در ایالات متحده در تاریخ 2 فوریه آغاز شد. با نزدیک شدن به زمان بازگشت 14 روزه این شرکت، روند رو به افزایشی از خریداران اولیه هدست وجود دارد. یک گزارش اخیر ادعا می‌کند که اکثر مردم به دلیل ناراحتی‌های فیزیکی عمده تصمیم به پس دادن این هدست گرفته‌اند، در حالی که دیگران نیز مشکلات بهره‌وری هدست را تجربه می‌کنند. با وجود هیجان اولیه در مورد دستگاه جدید اپل و قیمت بالای آن، به نظر می‌رسد مشتریان چندان مایل به مذاکره با راحتی یا سهولت دسترسی نیستند.

The Verge در گزارش اخیر خود اشاره می‌کند که روند افزایشی خریداران Apple Vision Pro در پلتفرم های رسانه‌های اجتماعی وجود دارد که ادعا می‌کنند هدست های واقعیت ترکیبی خود را بازگردانده‌اند یا قصد دارند آن ها را پس بدهند. در این گزارش چندین مشتری از ناراحتی های جسمی، از جمله سردرد، بیماری حرکت و سوزش چشم، که به وزن و طراحی بند هدست گره خورده است، شکایت دارند. قابل ذکر است که ویژن پرو بسته به پیکربندی آن می تواند تا 650 گرم وزن داشته باشد. بسته باتری را به آن اضافه کنید که از طریق یک کابل به صورت خارجی متصل شده است که به تنهایی 353 گرم وزن دارد.

با این حال، این گزارش اضافه می‌کند که کاربران هدست واقعیت مجازی سال‌ها خشکی و قرمزی چشم‌ها را گزارش کرده‌اند و تقریباً همه دستگاه‌های پوشیدنی بسته به سازگاری با بدن منحصر به فرد انسان، دارای درجات مختلفی از اشکال هستند. برای مثال، کاربران حلقه‌های هوشمند با مشکلاتی در اندازه‌های نادرست مواجه می‌شوند، در حالی که کاربران ساعت‌های هوشمند ممکن است با اندازه و وزن نامتناسب کپسول ساعت در مقایسه با اندازه مچ یک فرد مشکل داشته باشند.

مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا نیز تحت تأثیر Apple Vision Pro قرار نگرفت. زاکربرگ در ویدیویی که روز سه‌شنبه در حساب اینستاگرام خود منتشر کرد، هدست اپل را بررسی کرد و به این نتیجه رسید که هدست Quest 3 خود متا محصول بهتری است.

بررسی Apple vision Pro توسط مارک زاکربرگ


بیشتر بخوانید

قیمت اولیه آیفون 12 در ایران

میهمان

بررسی Apple vision Pro توسط مارک زاکربرگ

صحرا

ایلان ماسک مکان شرکت Neuralink را از Delaware به Nevada تغییر می‌دهد

صحرا

بازی‌ها و برنامه‌های بهینه شده برای نسل جدید Xbox

صحرا

هوش مصنوعی و تاثیر آن بر مشاغل آینده

صحرا

سری جدید آیفون 16 (iPhone 16) به چه صورت عرضه می‌شود؟

صحرا

ارسال دیدگاه