...
چهارشنبه 5 اردیبهشت 1403
فناوری

بررسی Apple vision Pro توسط مارک زاکربرگ

بررسی Apple Vision Pro توسط مارک زاکربرگ

پس از انتشار ویدیوی اینستاگرامی از مدیر عامل شرکت متا، و بررسی Apple vision Pro توسط مارک زاکربرگ او گفت که Apple vision Pro صفحه نمایشگر بهتری نسبت به Quest 3 دارد اما Meta Quest 3 محصول بهتری است. با چرا همراه باشید.

Apple Vision Pro نزدیک به دو هفته است که برای خرید در دسترس است و بسیاری از کاربران نظرات خود را در مورد اولین هدست واقعیت ترکیبی این شرکت به اشتراک گذاشته‌اند. برخی تحت تأثیر قرار گرفته اند در حالی که برخی دیگر می گویند از پیشرفت این فناوری نگران هستند. مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، که هدست واقعیت ترکیبی Meta Quest 3 خود را دارد که با Apple vision Pro رقابت می‌کند، اکنون پس از آزمایش vision Pro، بررسی ویدیویی خود را در اینستاگرام منتشر کرده است. او با به اشتراک گذاشتن نظرات خود گفت: Quest محصول بهتری است.

ررسی Apple vision Pro در پروفایل اینستاگرام مدیرعامل متا منتشر شده است. در این ویدیوی 3 دقیقه‌ای، او ویژگی‌هایی را که در Apple Vision Pro دوست داشت، مرور می‌کند و در جایی که Meta Quest 3 مزیت دارد، برجستگی هایش را ذکر می‌کند. او بررسی را با گفتن این جمله آغاز کرد: «قبل از این، انتظار داشتم که Quest برای اکثر مردم ارزش بهتری داشته باشد، زیرا واقعاً خوب است و هفت برابر ارزان‌تر است.» او ادامه می دهد که پس از تجربه این هدست، اکنون معتقد است که Quest 3 در کل محصول بهتری است.

با توجه به اینکه زاکربرگ از زمانی که برای اولین بار در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان سازنده آیفون (WWDC) در ژوئن 2023 رونمایی شد، زاکربرگ در مورد Apple Vision Pro در ژوئن 2023 محفوظاتی داشت.

زاکربرگ با بررسی هدست واقعیت ترکیبی اپل، نمایشگر با وضوح بالا در vision Pro را تحسین کرد و اشاره کرد که ردیابی چشم “واقعا خوب” بود. با این حال، او به سرعت تاکید کرد که از تعداد معاوضه هایی که اپل با کیفیت، راحتی و ارگونومی هدست و سایر جنبه های آن برای رسیدن به این ویژگی انجام داده، شگفت زده شده است.

زاکربرگ همچنین فرصت مقایسه هدست اپل را با Meta Quest 3 از دست نداد و توضیح داد که هدست واقعیت ترکیبی 120 گرم سبک تر از مدل قبلی است تا راحت تر باشد. او همچنین اشاره کرد که برخلاف Vision Pro، هیچ سیمی در Quest 3 وجود ندارد که هنگام حرکت کاربر مانع شود. علاوه بر این، او گفت که میدان دید و روشنایی صفحه نمایش در محصول متا بهتر است.

وقتی به اطراف نگاه می‌کنم، افراد زیادی را می‌بینم که تصور می‌کردند Vision Pro کیفیت بالاتری دارد، زیرا اپل است و قیمت آن 3000 دلار بیشتر است. اما صادقانه بگویم، من بسیار متعجبم که Quest برای اکثر موارد بسیار بهتر است که مردم از این هدست‌ها با آن تفاوت قیمت استفاده می‌کنند.

مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا همچنین کتابخانه‌های محتوای هر دو هدست را مقایسه کرد و تاکید کرد که Quest یک کتابخانه محتوای فراگیر بزرگتر دارد. در حالی که این درست است، اپل همچنین با استودیوهایی مانند دیزنی، علاوه بر سرویس استریم Apple TV+ خود، برای ایجاد کتابخانه محتوای خود کار می‌کند.


بیشتر بخوانید

ایلان ماسک مکان شرکت Neuralink را از Delaware به Nevada تغییر می‌دهد

صحرا

ژاپن بالاخره استفاده اجباری از فلاپی دیسک را برداشت

صحرا

چه زمانی برای خرید آیپد و مک بوک ایر مناسب است؟

صحرا

اضافه شدن ویژگی های صوتی جدید به instagram reels

صحرا

هوش مصنوعی و تاثیر آن بر مشاغل آینده

صحرا

بازی های پلی استیشن ۴ که در پلی استیشن ۵ قابل اجرا نیستند

صحرا

ارسال دیدگاه