...
چهارشنبه 9 اسفند 1402
فیلم و سریال

تاریخ انتشار فصل سوم مزرعه کلارکسون (Clarkson’s Farm) تایید شد

مزرعه کلارکسون

تا چند سال قبل جرمی کلارکسون بیشتر با اتوموبیل های سریع و برنامه Top Gear شناخته می شد، اما امروز جرمی کلارکسون در حال کشاورزی و ساخت مجموعه جذاب مزرعه کلارکسون (Clarkson’s Farm) است. مجموعه ای از Amazon Prime که مدیریت و اداره مزرعه 1000 هکتاری جرمی کلارکسون در Cotswolds را به تصویر می کشد.

جرمی کلارکسون چند سال قبل تصمیم گرفت تا مزرعه ای به وسعت 1000 هکتار خریداری نموده و در آن شخصا به کشاورزی بپردازد، این رئالیتی شو با نام مزرعه کلارکسون نیز تجربیات جرمی کلارکسون از کشاورزی در این مزرعه را به تصویر می کشد. دو فصل اول مزرعه کلارکسون بسیار محبوب بود و به پربیننده ترین سریال اصلی آمازون در سال ۲۰۲۳ در بریتانیا تبدیل شد،‌ اکنون نیز زمان انتشار فصل سوم این برنامه منتشر شده است.

مرزعه کلارکسون

اگر با این برنامه آشنایی ندارید باید بگوییم در این رئالیتی شو جرمی کلارکسون تلاش می کند تا با یاد گرفتن نکات کشاورزی مزرعه خود را در کنار دوست دخترش لیزا، و کشاورزان دیگری مانند کالب کوپر اداره کند، در طول مسیر آن ها با مشکلات زیادی مواجه شده و دست و پنجه نرم می کنند، از آب هوای بد تا همه گیری جهانی و اختلافات با شورای محل بر سر افتتاح رستوران که مجبور به تعطیلی آن شدند. به طول کلی مزرعه کلارکسون یکی از بهترین رئالیتی شو های موجود است که در طول سال های اخیر ساخته شده و با توجه به محبوبیت دو فصل اول این رئالیتی شو،‌ وبسایت چرا تماشای آن را به شما توصیه می کند.

فصل سوم مزرعه کلارکسون Clarkson’s Farm

در فصل سوم Clarkson’s Farm جرمی کلارکسون با چالش های جدید از جمله افزایش قیمت لوازم مزرعه، ناموفق بودن محصولات به دلیل هوای گرم و برباد رفتن رستوران محبوب مزرعه خود روبرو خواهد شد. به گفته آمازون پرایم، سری جدید کلارکسون فارم دربخش های جدیدی از مزرعه از جمله جنگل ها و دریاچه ها تهیه شده است.

بیشتر بخوانید: بهترین سریال هایی که بر اساس واقعیت ساخته شده‌ اند

Prime Video همچنین تأیید کرده است که تمام کاراکتر های محبوب این رئالیتی شو در فصل سوم باز خواهند گشت. در کنار کلارکسون، کوپر و هوگان، جرالد کوپر، رئیس امنیت مزرعه، و «چارلی شاد»، مشاور و مامور زمینی کلارکسون حضور خواهند داشت. همچنین ممکن است شخصیت‌ های جدیدی نیز اضافه شوند.

تاریخ پخش فصل سوم Clarkson’s Farm

تایید شده که فصل سوم مزرعه کلارکسون در تاریخ 1403/2/14 برابر با 2024/5/3 منتشر خواهد شد.

آیا فصل چهارم مزرعه کلارکسون ساخته خواهد شد؟

بله! به گفته کلارکسون، آمازون پرایم ساخت فصل چهارم سریال Clarkson’s Farm را تایید نموده و ساخت سری چهارم این سریال نیز به زودی آغاز خواهد شد.

بیشتر بخوانید

بهترین سریال هایی که بر اساس واقعیت ساخته شده‌ اند

صحرا

بهترین سریال‌ها با شخصیت اصلی باهوش و نابغه

صحرا

لیست بهترین مینی سریال ها برای تماشا در تعطیلات

صحرا

تاریخ انتشار فصل سوم سریال From رسما تایید شد

صحرا

بهترین سریال ها درباره قاتلان سریالی

صحرا

ارسال دیدگاه