...
دوشنبه 1 مرداد 1403
فناوری

اضافه شدن ویژگی های صوتی جدید به instagram reels

اینستاگرام با ویژگی جدید خود به شما این امکان را می‌دهد که فیلم‌های کوتاه بسازید. این ویژگی دارای تعداد زیادی ابزار ویرایش، مانند ابزارهای سرعت فیلم، تایمر شمارش معکوس و موارد دیگر است. اساساً این تلاش فیس‌بوک برای به چالش کشیدن انحصار TikTok در فضای اشتراک ویدیوهای کوتاه است. فیس‌بوک سخت تلاش می‌کند تا ویژگی اینستاگرام Reels را با افزودن ویژگی‌های جدید با سرعت بیشتر، بهتر کند یا حداقل با TikTok مطابقت دهد.

این شرکت متعلق به فیس‌بوک سه ویژگی جدید را که به اینستاگرام Reels اضافه کرده اعلام کرد: توانایی ذخیره صدا به طوری که می توانید از آن هر زمان که بخواهید استفاده کنید، یک مرورگر صوتی که توصیه‌های شخصی و آهنگ‌های مرسوم را ارائه می‌دهد و توانایی برای به اشتراک گذاشتن صفحات صوتی در DMs.

همه این ویژگی‌های صوتی از قبل در TikTok در دسترس بودند، بنابراین گرچه این ویژگی‌های جدید باعث برجسته شدن اینستاگرام نسبت به تیک تاک نمی شود، اما اکنون استفاده از اینستاگرام Reels برای کاربران در هند بسیار آسان خواهد بود. چراکه دولت هند اخیراً TikTok را به همراه 58 برنامه چینی دیگر با استناد به مسائل امنیتی ممنوع اعلام کرده است.

اینستاگرام به تازگی این امکان را برای کاربران ایجاد کرده است که می توانند فیلم‌های کوتاه حداکثر 30 ثانیه ایجاد کنند. تایمر را تا زمان ضبط 10 ثانیه افزایش دهند و هر کلیپ را کوتاه و حذف کنند. این ویژگی ها کاملاً مفید هستند و استفاده از اینستاگرام را برای کاربران TikTok آسان تر می کند.


بیشتر بخوانید

استفاده از هوش مصنوعی ارزش مایکروسافت را به ۳ تریلیون دلار افزایش داد

پدرام

افزایش کاربران Google One به بیش از 100 ملیون پس از اعلام طرح Gemini

صحرا

بررسی Apple vision Pro توسط مارک زاکربرگ

صحرا

هوش مصنوعی و تاثیر آن بر مشاغل آینده

صحرا

اینستاگرام در حال کار بر روی ویژگی نوشتن پیام با هوش مصنوعی است

صحرا

رونمایی از نسل بعدی آیپد در اواخر ماه مارس ۲۰۲۴ با تمرکز روی ارتقا سخت افزار

پدرام

ارسال دیدگاه