...
چهارشنبه 3 مرداد 1403
فناوری

اینستاگرام در حال کار بر روی ویژگی نوشتن پیام با هوش مصنوعی است

اینستاگرام و نوشتن پیام با هوش مصنوعی

هنگام انتخاب متن تایپ شده در بخش پیام اینستاگرام، اسکرین شات های فاش شده، اعلان «Write with AI» را نشان می‌دهند.

اینستاگرام از زمانی که Meta AI توسط شرکت مادر راه اندازی شد، ویژگی‌های هوش مصنوعی (AI) را آزمایش کرده است. اکنون، افشاگری جدیدی منتشر شده است که ادعا می‌کند پلتفرم رسانه‌های اجتماعی در حال کار بر روی یک ویژگی پیام‌نویسی با هوش مصنوعی است. گفته می شود که این ویژگی به کاربران امکان می دهد پیام های نوشتاری خود را در بخش چت اینستاگرام (DM) بازنویسی کنند و تغییرات سبکی ایجاد کنند. در همین حال، جدیدترین پلتفرم رسانه اجتماعی متا Threads نیز آزمایش یک ویژگی ذخیره پست را آغاز کرده است که پست ها را برای اینکه بعدا بتوانید مشاهده کنید می‌توانید نشانه گذاری کنید.

الساندرو پالوزی، توسعه دهنده موبایل، جزئیات این ویژگی را در روز پنجشنبه در X (که قبلا توییتر نامیده می شد) فاش کرد. او یک اسکرین شات را به اشتراک گذاشت که در آن متن انتخاب شده با گزینه Write With AI in a chat box قابل مشاهده است. پالوزی در پاسخ به سؤال کاربر دیگری در مورد عملکرد آن، گفت: «احتمالاً پیام شما را به سبک‌های مختلف ترجمه می‌کند، شبیه به نحوه عملکرد Magic Compose Google».

در حالی که جزئیات مربوط به ویژگی نوشتن پیام با هوش مصنوعی مشخص نیست، با توجه به اینکه کاربر باید متن را برای نمایش گزینه انتخاب و برجسته کند، به نظر می رسد که هوش مصنوعی نمی‌تواند به تنهایی در قسمت متن پیام ایجاد کند. به این ترتیب، این ویژگی بیشتر شبیه یک ویرایشگر متن هوش مصنوعی است. ابزارهای موجود مشابه ویژگی هایی مانند بازنویسی، خلاصه سازی، افزایش طول متن، تغییر تنالیته و ساختار سبک و همچنین افزودن محتوای متنی بیشتر به آن را ارائه می‌دهند.

لازم به ذکر است که هوش مصنوعی اینستاگرام از قبل می توانست از طریق فرآیند متفاوتی محتوا تولید کند. برای این کار، کاربران باید “Meta AI@” را تایپ کنند و سپس پیام را در هر چت تایپ کنند و هوش مصنوعی به آن پاسخ خواهد داد. سایر افراد حاضر در چت نیز می توانند پیام را ببینند.

شایان ذکر است، این شرکت ادعا می کند که هوش مصنوعی فقط می تواند پیام را در جایی که نشانه گذاری شده است بخواند و بقیه متن ها خصوصی باقی می مانند. به همین ترتیب، اگر نشانه گذاری نشده باشد، قادر به پاسخگویی به درخواست های بعدی نخواهد بود. در حال حاضر، Meta AI که ویژگی های هوش مصنوعی اینستاگرام را تقویت می کند، فقط در ایالات متحده موجود است.


بیشتر بخوانید

سری جدید آیفون 16 (iPhone 16) به چه صورت عرضه می‌شود؟

صحرا

افزایش کاربران Google One به بیش از 100 ملیون پس از اعلام طرح Gemini

صحرا

مهندسان داده چگونه باید برای دنیای هوش مصنوعی آماده شوند؟

صحرا

خریداران Apple Vision Pro هدست‌های خود را پس می‌دهند!

صحرا

داخل جعبه اپل ویژن پرو (Apple Vision Pro) چیست؟ آنباکس اپل ویژن پرو

صحرا

هوش مصنوعی و تاثیر آن بر مشاغل آینده

صحرا

ارسال دیدگاه