...
چهارشنبه 9 اسفند 1402
فناوری

رونمایی از نسل بعدی آیپد در اواخر ماه مارس ۲۰۲۴ با تمرکز روی ارتقا سخت افزار

آیپد

بر اساس گزارش ها، نسخه OLED آیپد پرو حال تولید است و در اواخر ماه مارس ۲۰۲۴ معرفی خواهد شد.
پس از اینکه در سال 2023 آیپد ها تغییرات چندانی دریافت نکردند، اکنون تغییرات عمده‌ای برای سخت افزار iPad در در سال 2024 در نظر گرفته شده است، از جمله استفاده از پردازنده M3
در خبرنامه‌ یکشنبه “Power On” برای بلومبرگ، مارک گورمن انتظار دارد که نسل جدید آیپد ایر، آیپد پرو و یک نسخه بزرگتر از آیپد ایر و نسخه‌های M3 مک بوک ایر ۱۳ و ۱۵در سال ۲۰۲۴ معرفی شود.
به گفته یک منبع معتبر، این مدل ها“احتمالا در اطراف اواخر ماه مارس” عرضه خواهند شد. به گفته این منبع، تولید iPad Pro و MacBook Air 13 در خارج از کشور آمریکا آغاز شده است.

همراه با بروزرسانی های سخت افزاری برای آیپد، نسخه‌ آزمایشی iOS 17.4 حاوی سرنخ‌ هایی در رابطه با معرفی نسل جدید لوازم جانبی هستند که همزمان با انتظار این نسخه از ios عرضه خواهند شد، از جمله Magic Keyboards و Apple Pencils. علاوه بر این، ادعا شده است که نسل جدید iPad Pro می‌تواند از دوربین Face ID در حالت افقی استفاده کند.
با توجه به گزارش های قبلی در مورد تغییرات سخت افزاری اپل، مانند احتمال افزایش قیمت iPad Pro M3 و نسخه جدید iPad Air با نمایشگر بزرگتر، این شایعات تا حدودی قابل باور است.

بیشتر بخوانید

ژاپن بالاخره استفاده اجباری از فلاپی دیسک را برداشت

صحرا

خریداران Apple Vision Pro هدست‌های خود را پس می‌دهند!

صحرا

داخل جعبه اپل ویژن پرو (Apple Vision Pro) چیست؟ آنباکس اپل ویژن پرو

صحرا

اولین ربات‌های انسان‌ نما به استخدام شرکت BMW درامدند

صحرا

هوش مصنوعی و تاثیر آن بر مشاغل آینده

صحرا

بازی‌ها و برنامه‌های بهینه شده برای نسل جدید Xbox

صحرا

ارسال دیدگاه