...
دوشنبه 7 اسفند 1402
فناوری

چه زمانی برای خرید آیپد و مک بوک ایر مناسب است؟

چرا الان برای خرید آی پد یا مک بوک زمان خوبی نیست؟

شایعه شده که اپل در رویدادی در ماه مارس امسال آیپد پرو، آیپد ایر و مک بوک ایر را بازسازی خواهد کرد. الان زمان خرید آی پد جدید یا مک بوک ایر نیست. بر اساس گزارش بلومبرگ توسط مارک گورمن، گزارشگر اپل، اپل در آستانه عرضه سری جدید از مک بوک ایر و آی پد است. این رویداد احتمالاً برای مارس 2024 برنامه ریزی شده است. بنابراین اگر قصد خرید یکی از این محصولات را دارید، در صورت امکان باید تا رویداد بعدی اپل صبر کنید. به این ترتیب، می‌توانید محصول بروزتری را خریداری نمایید.

آنچه اپل ممکن است در مارس 2024 معرفی کند

به گفته Gurman، می‌توانید انتظار داشته باشید که مک بوک ایر با پردازنده‌ M3 اپل در مارس 2024 عرضه شود. گزارش او بیان می‌کند که مک بوک جدید در دو نوع نمایشگر 13 و 15 اینچی عرضه خواهد شد. اطلاعات پردازنده M3 از قبل موجود است،‌ زیرا با مک بوک پرو در اواخر سال 2023 عرضه شد. در مقایسه با M2، تراشه M3 عملکرد بهتری را بدون فدا نمودن عمر باتری ارائه می دهد. این به تنهایی دلیلی عالی برای انتظار برای نسل جدید مک بوک ایر و آیپد جدید است.

بیشتر بخوانید: رونمایی از نسل بعدی آیپد در اواخر ماه مارس ۲۰۲۴ با تمرکز روی ارتقا سخت افزار

ارزش آن را دارد که قبل از خرید آی پد یا مک بوک منتظر بمانید

تنها دو ماه تا عرضه این محصولات جدید باقی مانده است، اکنون زمان آن رسیده تا برای نسل جدید آیپد و مک بوک ایر صبر کنید. از زمانی که اپل آی پد ایر و مک بوک ایر را به روز کرد، بیش از 18 ماه می‌گذرد، و زمان مشابهی از آخرین باری که آیپد پرو جدید را دیدیم می‌گذرد. نسل جدید تمامی این محصولات می توانند در اواخر ماه مارس معرفی شوند.

با محصولات اپل، می‌توانید انتظار به‌روزرسانی و پشتیبانی نرم‌افزاری را برای مدت طولانی داشته باشید. اگر قصد خرید آیپد یا مک بوک ایر را دارید توصیه می شود تا معرفی نسل جدید این محصولات در اواخر ماه مارس صبر کنید.

بیشتر بخوانید

بازی‌ها و برنامه‌های بهینه شده برای نسل جدید Xbox

صحرا

بررسی Apple vision Pro توسط مارک زاکربرگ

صحرا

قیمت اولیه آیفون 12 در ایران

میهمان

WhatsApp به کاربران اجازه می دهد تا Spam ها را مستقیما از صفحه قفل مسدود کند

صحرا

بازی های پلی استیشن ۴ که در پلی استیشن ۵ قابل اجرا نیستند

صحرا

مهندسان داده چگونه باید برای دنیای هوش مصنوعی آماده شوند؟

صحرا

ارسال دیدگاه