...
یکشنبه 30 اردیبهشت 1403
انگیزه سبک زندگی

پیشرفت در کسب و کار با تفکر مثبت

تفکرات منفی خسارت‌های سنگین و جبران ناپذیری به انرژی ما وارد می‌کنند. این تفکرات مانع لذت بردن از هر لحظه زندگی و رسیدن به اهداف می شود. بدین صورت به جای اینکه کاری که برای امرار معاش  انجام می‌دهیم را دوست داشته باشیم، کاری را انجام می‌دهیم که واقعاً مورد علاقه ما نیست.

چه چیزی باعث می‌شود عده ای متفاوت از افراد موفقی باشند که با خوشحالی دور هم جمع می شوند؟ تفاوت این است که افراد موفق‌ متعهد به تفکر مثبت هستند.

به نظر بیش از حد ساده است نه؟

افراد موفق می‌توانند با غوطه ور کردن زندگی خود در تفکرات مثبت به اهداف خود برسند و در کسب و کار خود به شکل محسوسی پیشرفت کنند، آنها این کار را روزانه انجام می‌دهند. مانند تمرین برای داشتن تفکرات مثبت فکر به صورت روزانه. این عادت در نهایت منجر به از بین رفتن  تفکر منفی که معمولاً به نوعی به دوران کودکی یا گذشته شما مربوط است خواهد شد. شما اساساً در حال دریافت اطلاعاتی مثبت هستید که منجر به تفکر خوش بینانه می‌شود.

آیا می‌دانید افکار منفی انرژی خود را به شما منتقل نموده و به سادگی انگیزه شما برای انجام کارها از بین می برد؟ همه چیز مانند یک کار یا بار بزرگ احساس می‌شود. بنابراین جای تعجب نیست که چرا ما ابتکار عمل را در نظر نمی‌گیریم که تفکر مثبت را در برنامه روزمره خود بگنجانیم.

تغییرات معجزه‌آسا معمولا زمانی رخ می‌دهند که خود را با اطلاعات فکری مثبت (کتاب و صدا) غرق می‌کنیم. چیزهایی که قبل از اینکه به درس ارزشمندی تبدیل شوند برای ما بد به نظر می‌رسیدند. تا زمانی که نسبت به خود و ضمیر ناخوداگاهمان هستیم، رشد ما ادامه خواهد یافت. ممکن است رشد فیزیکی متوقف شود، اما فرصت نامحدودی برای رشد ذهن وجود دارد و بهتر است از آن استفاده کنید.

به خودتان تلقین کنید که باید هر روز به افکار مثبت فکر کنید، با تفکر مثبت زندگی شما بسیار سرزنده تر از قبل می شود. با این روش می‌توانید DNA افکار خود را تغییر دهید.


بیشتر بخوانید

آیا احساس شکست می کنید؟ 10 نکته برای شروعی دوباره

صحرا

سبک زندگی مثبت با چند نکته ساده

میهمان

2 نکته مهم برای افزایش انرژی با چرت قهوه

صحرا

20 تمرین برای داشتن تفکر مثبت‌، ذهنی قوی‌تر و شادتر

نفیسه محمدی

چگونه در روزهایی که هیچ حس و انگیزه‌ای ندارید، فعال بمانید؟

صحرا

چرا هیچوقت برای تغییر دیر نیست؟

صحرا

ارسال دیدگاه